Správné měření velikosti podprsenky Spodní-prádlo-podprsenky.CZ

Přihlašovací jméno
Heslo
registrace » zapomenuté heslo »

Nejprodávanější

Novinka Souprava Obsessive Jungirl suit

Souprava Obsessive Jungirl suit

Souprava Obsessive Jungirl suit Obvykle do 24 hodin

 Jungirl suit   Sníte o společném večeru v tiché a romantické atmosféře? Skvělé! Ale ne pro dnešek Obleček  Jungirl vám přinese chvíle plné společné zábavy, div více»

911
Souprava Obsessive Jungirl suit - Souprava Obsessive Jungirl suit -
Novinka Set Obsessive Jungirl set

Set Obsessive Jungirl set

Set Obsessive Jungirl set Obvykle do 24 hodin

 Jungirl set   S kompletem Jungirl probudíte ve vašem muži skryté vášně. Bude milovat každý kousek vašeho  těla! Díky kombinaci svůdného vzoru a pásků z měkké l více»

543
Set Obsessive Jungirl set - Set Obsessive Jungirl set -
Novinka Tanga Obsessive Jungirl thong

Tanga Obsessive Jungirl thong

Tanga Obsessive Jungirl thong Obvykle do 24 hodin

Jungirl tanga   Co je uvnitř malé, červené krabičky? Jeden neuvěřitelně sexy kousek prádla, který vás  změní ve skutečnou dračici. Tanga jsou z příjemného mater více»

247
Tanga Obsessive Jungirl thong - Tanga Obsessive Jungirl thong -
Novinka Košilka Obsessive Jungirl chemise XXL

Košilka Obsessive Jungirl chemise XXL

Košilka Obsessive Jungirl chemise XXL Obvykle do 24 hodin

 Jungirl chemise   Máte ráda divokost? Máte drápky a ráda je ukazujete? Tak to je košilka Jungirl právě pro vás!  Pozvěte vašeho muže do džungle lásky a ukažte více»

703
Košilka Obsessive Jungirl chemise XXL - Košilka Obsessive Jungirl chemise XXL -
Novinka Košilka Obsessive Jungirl chemise

Košilka Obsessive Jungirl chemise

Košilka Obsessive Jungirl chemise Obvykle do 24 hodin

 Jungirl chemise   Máte ráda divokost? Máte drápky a ráda je ukazujete? Tak to je košilka Jungirl právě pro vás!  Pozvěte vašeho muže do džungle lásky a ukažte více»

647
Košilka Obsessive Jungirl chemise - Košilka Obsessive Jungirl chemise -
Tisknout

Správné měření velikosti podprsenky

Je pravdou, že většina žen nosí špatnou velikost podprsenky. Pár minut věnovaných zjištění té správné velikosti se Vám bohatě vrátí při nošení Vaší nové podprsenky - ta Vám může opticky ubrat až několik kilogramů a pár let!

CO MĚŘIT A JAK MĚŘIT?

Výběr správné podprsenky je tak trochu alchymie. Vyžaduje přesné měření, trpělivost a také trochu štěstí. U nás si můžete vybrat z mnoha velikostí. Jak mezi nimi vybrat tu pravou?

Abychom zjistili správnou velikost podprsenky, potřebujeme dva údaje - obvod hrudníku "pod prsy" a obvod "přes prsa".

Oblečte si svou nejlépe padnoucí nevyztuženou podprsenku. Ideální je, pokud k měření máte pomocníka, ale pokud žádného nemáte při ruce, nezoufejte. Připravte si krejčovský metr a můžeme začít.

Obvod pod prsy

Krejčovský metr přiložte hned pod podprsenku a měřte velmi těsně kolem hrudního koše. Ujistěte se, že metr je poměrně těsně utažený, nekříží se přes záda a je rovnoběžně s podlahou. Zjištěný rozměr zaokrouhlete na nejbližší celé číslo dolů.

Obvod přes prsa

Při měření obvodu přes prsa stůjte rovně s rukama volně podél těla. Měřte přes nejplnější část prsou, metr se nesmí prověšovat, musí být rovnoběžně s podlahou. Zjištěný rozměr zaokrouhlete na nejbližší celé číslo nahoru.

Co hledáte v našem sortimentu hedvábná košile noční košile leginy proti sáček na praní průhledná samolepící čtverce z pvc 34x34 sloggi jazz panty silikonova paska 1664 sielei vpredu lormar cotton lighit hipster miss triumf gaia kate vsadky 1568 sielei dkny průhledné kalhotk sielei 1554 rozepínání ve předu podvazkovy pas vamp 83 síťované sloggi basic s otevřeným rozkrokem