Správné měření velikosti podprsenky Spodní-prádlo-podprsenky.CZ

Přihlašovací jméno
Heslo
registrace » zapomenuté heslo »

Nejprodávanější

Novinka Set Obsessive Musca set XXL

Set Obsessive Musca set XXL

Set Obsessive Musca set XXL Obvykle do 24 hodin

 Vzrušující trojdílná sada s vínovou krajkou. nastavitelná ramínka s trojháčky perfektně padne pikantní řezy na košíčcích jsou vázáné jemnou saténovou st více»

979
Set Obsessive Musca set XXL - Set Obsessive Musca set XXL -
Novinka Korzet Obsessive Musca corset XXL

Korzet Obsessive Musca corset XXL

Korzet Obsessive Musca corset XXL Obvykle do 24 hodin

 Snový korzet s květinovým a vínově červeným akcentem. průsvitný materiál, odhalující tělo nastavitelná ramínka perfektně padnou výstřih zdobe více»

1 219
Korzet Obsessive Musca corset XXL - Korzet Obsessive Musca corset XXL -
Novinka Body Obsessive Musca teddy XXL

Body Obsessive Musca teddy XXL

Body Obsessive Musca teddy XXL Obvykle do 24 hodin

 Lákavé body s květinovým, vínově červeným akcentem. průsvitný materiál, odhalující tělo nastavitelná ramínka perfektně padnou výstřih zdobený více»

849
Body Obsessive Musca teddy XXL - Body Obsessive Musca teddy XXL -
Novinka Košilka Obsessive Musca babydoll XXL

Košilka Obsessive Musca babydoll XXL

Košilka Obsessive Musca babydoll XXL Obvykle do 24 hodin

 Rozkošná košilka s vínově červeným akcentem. průsvitný materiál, odhalující tělo nastavitelná ramínka perfektně padnou výstřih zdobený jemnou více»

989
Košilka Obsessive Musca babydoll XXL - Košilka Obsessive Musca babydoll XXL -
Akční zboží Podprsenka TRIOLA 22729

Podprsenka TRIOLA 22729

Podprsenka TRIOLA 22729 Obvykle do 14 dnů

 Mladistvá a elegantní podprsenka TRIOLA je zhotovena z vysoce kvalitního, přizpůsobivého a prodyšného materiálu Sensitive. Koše se švem ve tvaru písmene T zaji více»

599
Podprsenka TRIOLA 22729 - Podprsenka TRIOLA 22729 -
Tisknout

Správné měření velikosti podprsenky

Je pravdou, že většina žen nosí špatnou velikost podprsenky. Pár minut věnovaných zjištění té správné velikosti se Vám bohatě vrátí při nošení Vaší nové podprsenky - ta Vám může opticky ubrat až několik kilogramů a pár let!

CO MĚŘIT A JAK MĚŘIT?

Výběr správné podprsenky je tak trochu alchymie. Vyžaduje přesné měření, trpělivost a také trochu štěstí. U nás si můžete vybrat z mnoha velikostí. Jak mezi nimi vybrat tu pravou?

Abychom zjistili správnou velikost podprsenky, potřebujeme dva údaje - obvod hrudníku "pod prsy" a obvod "přes prsa".

Oblečte si svou nejlépe padnoucí nevyztuženou podprsenku. Ideální je, pokud k měření máte pomocníka, ale pokud žádného nemáte při ruce, nezoufejte. Připravte si krejčovský metr a můžeme začít.

Obvod pod prsy

Krejčovský metr přiložte hned pod podprsenku a měřte velmi těsně kolem hrudního koše. Ujistěte se, že metr je poměrně těsně utažený, nekříží se přes záda a je rovnoběžně s podlahou. Zjištěný rozměr zaokrouhlete na nejbližší celé číslo dolů.

Obvod přes prsa

Při měření obvodu přes prsa stůjte rovně s rukama volně podél těla. Měřte přes nejplnější část prsou, metr se nesmí prověšovat, musí být rovnoběžně s podlahou. Zjištěný rozměr zaokrouhlete na nejbližší celé číslo nahoru.

Co hledáte v našem sortimentu sloggi jazz panty noční košile samolepící čtverce z pvc 34x34 1664 sielei rozepínání ve předu leginy proti domino vsadky crazy curves s otevřeným rozkrokem dkny vamp 83 lormar podvazkovy pas cotton lighit hipster silikonova paska sielei 1554 sáček na praní sloggi basic miss triumf 1568 sielei hedvábná košile gaia kate průhledné kalhotk průhledná